Компатибилност
pro_green.png
pro_trendnettv.png
 
  wireless_guide_en.gif 
 Online Продавница
  Сecurview Избор на камера
 20yearsTrendnet
TRENDNet им се заблагодарува на
сите корисници и партнери
  за нивната постојана соработка и
подршка за овие 20 години.

 

Добредојдовте
 
Нови Производи
 te100-s16d_d1_th.jpg

  16-Port 10/100Mbps Switch

TE100-S16D (11/01/2011) 

   te100-s24d_d1_th.jpg  

24-Port 10/100Mbps Switch

TE100-S24D (11/01/2011)

   tew-680mb_d1_th.jpg  

450Mbps Dual Band Wireless N Media
TEW-680MB (10/27/2011)

 tfc-1000mga_d1_th.jpg

100/1000BASE-T to SFP Media Converter

TFC-1000MGA (10/18/2011)

   te100-mgbfx_d1_th.jpg

 Mini-GBIC Multi-Mode LC Module

TE100-MGBFX (10/18/2011)

   tv-vs1_d1_th.jpg

Single Channel Analog to IP Video Encoder

TV-VS1 (09/12/2011)


  KVM Extension Kit

TK-EX3 (04/30/2010)

  300Mbps Wireless N PoE Access Point TEW-653AP
300Mbps Wireless N PoE Access Point
TEW-653AP (01/26/2010)
 


4-Port Network USB Hub

TU2-NU4 (05/07/2010)

               
 tc-p12c6_d1_th.jpg

12-Port Cat. 6 Unshielded Patch Panel

TC-P12C6 (06/17/2010)

   High Speed PC-to-PC Share Cable TU2-PCLINK High Speed PC-to-PC Share Cable
TU2-PCLINK (01/05/2010)
 
   te100-s24g.jpg

24-Port 10/100Mbps GREENnet Switch

TE100-S24g (02/17/2010)

               
 tu3-h2pie_d1_th.jpg 


2-Port USB 3.0 PCI Express Adapter

TU3-H2PIE (06/17/2010)

 

300Mbps Concurrent Dual Band Wireless N Gigabit Route

TEW-673GRU (05/04/2010)

   

ProView Megapixel PoE Internet Camera

TV-IP522P (04/26/2010)

               Нови Прозводи...
 
 

 Featured Product

450Mbps Concurrent Dual Band Wireless N Router
TEW-692GR (Version v1.0R)
tew-692gr_d2_1.jpg
  • 900Mbps of total wireless throughput!
  • Concurrent Dual Band technology generates two separate 450Mbps wireless n networks at the same time
  • One touch network connection with Wi-Fi Protected Setup (WPS)
  • All Gigabit wired ports
  • Energy saving GREENnet technology
greennet_logo.gif        

   

  Компатибилни со Windows 7

7certi.pngВеднаш по официалната презентација на Windows 7, Производите на TRENDnet ја добија лиценцата "Сертифицирани за Windows 7"...

Повеќе...

     
 
ТРЕНДнет Македонија